Kontakta oss

Kontakta oss

Här finner ni kontakt uppgifter till Stockholm Basebolls styrelse och ledare.

För generella frågor och information, vänligen kontakta info@stockholmbaseboll.com

Styrelsen
Ordförande Yvonne Claesson yvonneclaesson@hotmail.com
Kassör Thomas Claessontclaesson@hotmail.com
Ledamot Karin Lindqvistkarinlindqvist14@gmail.com
Ledamot Thomas Lundinthomas@because.se
Ledamot Cecilia Lindhcecilia72.lindh@gmail.com
Ledamot Anton Karjalainenanton@karjalainen.nu
Ledamot Anne-Lee Lindgrenanneleelind@gmail.com
Adjungerad ledamot Jakob Claessonjakob@jarc.nu
Ledare
Seniorer Monarchs: Jakob Claessonjakob@jarc.nu
Seniorer B: Erik Hartmanzype1007@yahoo.com
Juniorer: Robert Claessonrobclaesson@hotmail.com
U15: Robin Travisddrrobintravis1970@gmail.com
U12 & U9: Kenji Rabsonkenjirabson@gmail.com
U9: Hannah Freyhannah.lindroth@gmail.com